Ashes Divide

Ashes Divide (psáno jako ASHES dIVIDE) je americká rocková kapela, kterou (stejně jako kapelu A Perfect Circle) založil Billy Howerdel. Howerdel je hlavním autorem písní, hudebníkem, producentem a zpěvákem kapely.

O Billym se vědělo, že začal pracovat na materiálu pro svůj sólový projekt již v roce 2005, po skončení turné k druhé desce A Perfect Circle s názvem Thirteenth Step a po natočení třetí desky této kapely s názvem Emotive. Vyjádřil se, že jeho sólová tvorba bude rychlejší než jeho předešlá tvorba s A Perfect Circle, nicméně mnoho těchto rychlejších skladeb skončilo jako instrumentální hudba k hře Jak X: Combat Racing.

Během tohoto období napsal Billy Howerdel mnoho skladeb, z nichž některé uchoval pro Jak X a některé pro svůj budoucí sólový projekt. Nicméně Billy, který není zvyklý pracovat sám, strávil roky vylepšováním své hudby do podoby, se kterou by mohl být spokojen. Příkladem je demo „Army“, které původně vzniklo ještě s A Perfect Circle a později se vyvinulo v „The Stone“.

Zdroj: http://en.wikipedia.org/…Ashes_Divide
Licence textu: Uveďte autora-Zachovejte licenci 3.0

Bookmark and Share
Loading...

60%
Hodnotit (1 × hodnoceno)

Přidat k oblíbeným (0 × přidáno)

Diskografie

Žánr

Rock (77 kapel v žánru)

Hodnocení (1)

holandan 60%

Pouze procentuální hodnocení

Chcete-li také hodnotit, musíte se přihlásit, nebo zaregistrovat.